Gua sha obličeje

Ošetření obličeje Gua Sha je mnohem šetrnější než terapie aplikovaná na tělo.

  • C:\fakepath\Manuální lymfodrenáž obličeje
  • C:\fakepath\Gua sha obličeje 2
  • C:\fakepath\Gua sha obličeje 3
  • C:\fakepath\Gua sha obličeje 1

Pomocí ploché destičky se obličej, krk a dekolt vytírají - hladí jemným tlakem po jednotlivých segmentech. Vždy se začíná u krku a postupně se opracují všechny části obličeje až po čelo.

Pro obličejovou Gua Shu jsou zvláště vhodné používat rostlinné oleje, jako je kokosový, mandlový nebo arganový olej. Je důležité, aby destička dobře klouzala po pleti a aby kůže nebyla podrážděna více, než je nutné.

Intenzivní stimulace destičkou podporuje tvorbu kolagenu, krevní oběh, snižuje otoky, váčky a tmavé kruhy pod očima, stimuluje tvorbu nových buněk, posiluje pojivovou tkáň, zlepšuje problémy s pokožkou související s hormony a rozzáří obličej. Vrásky nevyplývají pouze ze ztráty elasticity kůže, ale také z napětí ve svalech. Tato svalová ztuhnutí se zpočátku regenerují relativně rychle, ale časem „vyhloubí rýhy“ do obličeje. Při pravidelném používání (2-3 týdně) se pokožka vyhlazuje, rysy obličeje se uvolňují a zlepšuje se odtok lymfatických tekutin a metabolických látek.

Obličejová Gua Sha terapie je vhodná pro všechny věkové kategorie a pro všechny typy pleti za předpokladu, že netrpí žádným závažným onemocněním.