Novinka – jóga v hotelu

Pobyty s jógou na každé roční období

Potřebujete se hluboce uvolnit, vystoupit z kruhu povinností a každodenních starostí? Cítíte hodně napětí v těle i mysli, máte potřebu vrátit se k sobě, napojit se znovu na svůj vnitřní zdroj? Zkusíme vás na téhle vaší cestě podpořit a chvíli provázet. Rádi vás inspirujeme a vybavíme novými nástroji jak snášet každodennost s nadhledem, lehkostí a větší radostí.

Připravili jsme pro vás možnost spojit wellness pobyty s praktikováním jógy vždy v předem stanovených termínech v každém ročním období.

 Nezávisle na tom, jestli jste praktikující nebo začátečník, pro každého může být pobyt s jógou příjemným zážitkem. V létě máme možnost cvičit v hotelové zahradě, v zeleni uprostřed krásných starých stromů.

Na každé období máme sérii cvičení, které jsou v souladu s vašimi biorytmy a rytmy přírody inspirované východní filozofií a teorií pěti elementů.

 Na jaře podpoříme proudění energie v meridiánech žlučníku a jater, v létě aktivujeme meridián srdce a tenkého střeva, na podzim podpoříme plíce a tlusté střevo, v zimě zase ledviny a močový měchýř.

V lekcích kombinujeme prvky Hatha jógy, restorativní jógy, pránajámy-dechových cvičení.

 Klademe důraz na aktuální potřeby a záměr skupiny. Zaměřujeme se na terapeutickou jógu, která vzniká propojením starodávné východní filozofie Ashtanga jógy s moderní fyzioterapií zaměřenou na předcházení dysbalancí způsobených jednostranným zatížením, kterým trpí většina populace dnešní doby.

Jóga nás učí napojení na své tělo, dech, mysl, učí jemnosti, bdělosti, laskavosti a všímavosti ke svým potřebám.

Představujeme vám naše lektorky jógy:

Mgr. Andrea Slováková -  farmaceutka, aromaterapeutka, lektorka Hatha jógy.  Praktikuje také jin jógu, restorativní jógu a čchi-kung. Andrejka vede pravidelné lekce jógy v Yogamy studiu v Praze a v pražské botanické zahradě. Svým vlídným, empatickým přístupem oslovuje mnoho lidí bez ohledu na věk.

MUDr. Zuzana Garbier - lektorka Hatha jógy a restorativní jógy. Má zkušenosti s fyzioterapeutickým využitím jógy, s hormonální jógou, lunární jógou, oční či face jógou.  Jógou a tancem se zabývá více než 25 let. Je rehabilitační lékařkou s neutichajícím zájmem o nové druhy pohybových aktivit, které mohou pomoci člověku ve snaze o návrat k rovnováze.

Jóga na míru – individuální terapeutická jóga.

Pokud máte nějaký zdravotní problém, který vám nedovoluje cvičit ve skupince anebo potřebujete na jednotlivé pozice více času a podrobnější vysvětlení a preferujete individuální přístup, nabízíme vám individuální jógové lekce.

Každé individuální lekci předchází konzultace s lékařem, kde se zjistí váš aktuální stav, vaše specifické potíže a připraví se sestava cviků dle vašich individuálních potřeb.

Nabízíme také možnost vybrat si lekci dle zaměření:

 • Lekce šťastné nožky
 • Lekce na uvolnění kyčlí a SI skloubení
 • Lekce na uvolnění bederní páteře
 • Lekce zaměřena na hrudní páteř
 • Lekce na uvolnění krční páteře a ramen
 • Dechová cvičení – plný jogový dech- Dirgha pránajáma, Ujjayi dech, Kapalabathi dech, Nadi shodhana -střídavý dech …
 • Lekce restorativní jógy
 • Lekce zaměřená na cvičení a harmonizaci hemisfér
 • Lekce zaměřené na oční jógu

Naše nabídka jógových pobytů

 • joga andrea terapeuticka v01
 • IMG 20231212 WA0002
 • jóga venku na šířku