Ocenění a certifikace

Parkhotel Golf převzal dne 10.11.2011 prestižní ocenění Národní ceny kvality České republiky.

Společnost Mag Consulting s.r.o. - certifikační orgán pro certifikaci systémů jakosti - udělila Parkhotelu GOLF Mariánské Lázně a.s. CERTIFIKÁT ISO 9001:2008.

Tímto je potvrzeno, že hotel má v procesech poskytování lázeňských služeb v oboru fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace včetně ubytování a stravování zaveden a udržován systém managementu jakosti, který je ve shodě s požadavky normy ČSN EN ISO 9001:2008.

V roce 2017, 2018 i 2019 převzal Parkhotel Golf Mariánské Lázně opětovně vyznamenání v kategorii "Health & Spa" a agentura FIT Reisen mu udělila prestižní ocenění „Premium Quality Hotel".Toto vyznamenání od agentury FIT Reisen si Parkhotel Golf udržel každoročně již od roku 2012.

V dvoustupňovém zkušebním procesu byl vyznamenán razítkem kvality tzv. " FIT-Qualität-Siegel" jako jeden z nejlépe hodnocených hotelů s vysokou kvalitou služeb. Toto "razítko kvality" je předáváno pouze hotelům s vynikajícími službami, orientací na zdraví a zároveň s dobrým hodnocením zákazníky (4 z 5-ti možných bodů).

  • Prestižní cenění Národní ceny  kvality České republiky
  • Ocenění