Sport v Mariánských Lázních

Sport, outdoorové aktivity a lyžování v Mariánských Lázních.

V hotelové zahradě je 9-ti jamkové golfové hřiště PITCH and PUTT s PAR 27. Golfové údery je možno trénovat na Putting greenu nebo na cvičné síti.

V areálu hotelové zahrady je vlastní tenisový kurt. Parkhotel Golf nabízí také vlastní bazén, saunu a komletní wellness i léčebné procedury.

Naproti hotelu se rozkládá světoznámé 18-jamkové golfové hřiště Royal Golf Club založené v roce 1905 za přítomnosti anglického krále Edwarda VII. Další golfová hřiště jsou nedaleko.

Wellness Mariánské Lázně
  • Sport v Mariánských Lázních
  • Sport v Mariánských Lázních
  • Sport v Mariánských Lázních
  • Sport v Mariánských Lázních
  • Zima 2016

Outdorové aktivity v okolí Mariánských Lázní

Kromě lázeňských procedur pro upevnění zdraví, můžete využít příležitosti k outdorovým aktivitám:

Protože hotel leží v lesoparcích na okraji města, jsou zde vynikající možnosti pro pěší turistiku, cykloturistiku a v zimních měsících při výborných sněhových podmínkách na běh na lyžích nebo sjezdové lyžování v lyžařském areálu s uměle zasněžovanými sjezdými tratěmi.
Po sportovních aktivitách je možno využít vlastní hotelový bazén, solárium, saunu nebo páru.

V Mariánských Lázních je dále možnost využití podmínek pro jízdu na koních nebo k jachtingu na rybníku Regent. Jezdecký klub se nachází v blízkosti Parkhotelu Golf.

Okolí Parkhotelu Golf je protkáno turistickými a cykloturistickými trasami, které vedou chráněnou krajinnou oblastí Slavkovský les. V zimním období se proměňují v 50 km denně udržovaných běžkařských tratí. 10 minut od hotelu je zimní areál pro sjezdové lyžování, s umělým zasněžováním, 2 vleky a kabinovou lanovkou, s denním i večerním provozem.

Ve městě je velký plavecký bazén, zimní stadion s veřejným bruslením, dlouhá plochá dráha, tenisové kurty, kino, divadlo, koncertní sál, malebné kavárničky a restaurace, kolonáda s léčivými prameny, rozsáhlé lázeňské parky s příjemnými procházkami, romantické lesní cesty s vyhlídkami na město. V blízkém okolí můžete navštívit přírodní rezervaci Kladská, zámek Kynžvart, hrad a zámek Bečov, klášter Teplá a mnoho dalších zajímavých výletních cílů.

PARKHOTEL GOLFv Mariánských Lázníchhodnocení