+420 354 622 651

PRYČ Z MĚSTA DO DO ČISTÉHO LÁZEŃSKÉHO PROSTŘEDÍ

" Neruš svou rezervaci, změň termín" Vzhledem k situaci způsobené Koronavirem COVID-19, bychom chtěli poukázat na důležité aspekty, které by mohly pomoci v rozhodnutí, proč pobyt uskutečnit právě u nás.

Vážení hosté,

vzhledem k situaci způsobené Koronavirem COVID-19, bychom chtěli poukázat na důležité aspekty, které by mohly pomoci v rozhodnutí, zda pobyt nerušit, ale změnit termín, samozřejmě až nám to všem okolnosti dovolí.

Náš Parkhotel Golf - nestátní zdravotní zařízení, se nachází samostatně na okraji Mariánských Lázní, v chráněné krajinné oblasti, obklopené lesy a parky. Vzduch je zde vynikající a zdravý zejména pro dýchací potíže.

Z lékařského hlediska existují pro náš region vědecké studie o nejlepší kombinaci vlhkosti, teploty vzduchu a vysoké koncentrace kyslíku. Jsme na jedinečném místě, daleko od průmyslových oblastí. Nacházíme se na jedinečném místě na hranici mezi horským a podhorským podnebím 777m. n.m.

Toto je ideální místo pro léčbu a nyní hlavně prevenci těchto onemocnění.

Kromě toho jsou vám k dispozici naši odborní a dobře vyškolení zdravotní pracovníci vč. lékaře s mnohaletou praxí. Naše léčebné a balneo zařízení je připraveno vás rozmazlovat různými procedurami, které jistě pomohou překonat tyto pro nás všechny temné dny.

PARKHOTEL GOLFv Mariánských Lázníchhodnocení