+420 354 622 651

Aktivity a tipy na výlety

Sport, outdoorové aktivity, výlety a zajímavosti v Mariánských Lázních

Pobyt v Parkhotelu Golf si užijete v každé roční době - ideální místo pro Vaši dovolenou plnou různých aktivit nebo odpočinku!

V hotelové zahradě můžou hosté využít 9-ti jamkové golfové hřiště PITCH and PUTT s PAR 27.
Golfové údery je možno trénovat také na Putting greenu.

Parkhotel Golf má vlastní vyhřívaný bazén s odpočívárnou a přímým vstupem do hotelové zahrady, saunu a komletní wellness služby.

Přímo naproti hotelu se rozkládá světoznámé 18-jamkové golfové hřiště Royal Golf Club založené v roce 1905 za přítomnosti anglického krále Edwarda VII.

Další golfová hřiště jsou v okolí od 10 km do 42 km vzdálenosti.

  • Aktivity a tipy na výlety
  • Aktivity a tipy na výlety
  • Aktivity a tipy na výlety
  • Zima 2016

Outdorové aktivity v okolí Mariánských Lázní

Protože hotel leží na okraji městav lesoparcích, jsou zde vynikající možnosti propěší turistiku, nordic walking, cykloturistikua v zimních měsících při výborných sněhových podmínkách naběh na lyžích nebo sjezdové lyžování.

Okolí Parkhotelu Golf je protkáno turistickými a cykloturistickými trasami, které vedou chráněnou krajinnou oblastí Slavkovský les. V zimním období se proměňují v 50 km denně udržovaných běžkařských tratí. 10 minut od hotelu je zimní areál pro sjezdové lyžování, s umělým zasněžováním, 2 vleky a kabinovou lanovkou, s denním i večerním provozem.

V blízkosti hotelu se nachází Miniaturpark Boheminium,čtvrtý největší park miniatur v Evropě! Ten je unikátní nejen svým jedinečným zasazením do přírody, ale i širokou nabídkou do detailu propracovaných modelů českých památek v měřítku 1:25.

V Mariánských Lázních je dále možnost využití podmínek pro jízdu na koních. Jezdecký klub se nachází v blízkosti Parkhotelu Golf.

Ve městě je velký plavecký bazén, zimní stadion s veřejným bruslením, dlouhá plochá dráha, tenisové kurty, kino, divadlo, koncertní sál, malebné kavárničky a restaurace, kolonáda s léčivými prameny, rozsáhlé lázeňské parky s příjemnými procházkami, romantické lesní cesty s vyhlídkami na město.

V blízkém okolí můžete navštívit:

* přírodní rezervaci Kladská

* zámek Kynžvart

* hradazámek Bečov

* klášter Teplá

* historické centrum města Cheb a jeho hrad

a mnoho dalších zajímavých výletních cílů.


Golfové hřiště v zahradě Parkhotelu Golf

PARKHOTEL GOLFv Mariánských Lázníchhodnocení